Newsletter
Zapisz się, aby otrzymać 5% rabatu na pierwsze zakupy
Materac Premier 15 cm Materasso, piankowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materac Premier pozwoli na wygodny i spokojny wypoczynek, przy jednoczesnej dbałości o kręgosłup. Solidne materiały są gwarancją długoletniej radości i zadowolenia spowodowanego jego użytkowaniem.
MATERAC PREMIER - ZDROWY I WYGODNY ODPOCZYNEK PRZEZ WIELE LAT
Materac Premier zalicza się do materacy piankowych. Niezwykle przewiewny, elastyczny i komfortowy. Równoległy po obu stronach, dzięki czemu można używać go naprzemiennie. Powinien być łączony ze stelażem elastycznym. Wersja H3 twarda.
MATERIAŁY
Do stworzenia materaca Premier wykorzystano piankę wysoko plastyczną w dwóch, różnych wariantach. Pianka Eliocell cechuje się nadzwyczajną sprężystością, dzięki czemu nie odkształca się i zachowuje idealny wygląd przez długi czas. Pianka Nightfly natomiast to wytrzymała, wygodna warstwa, zapewniająca wygodny odpoczynek. Materac może być stosowany przez alergików.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY MATERACA PREMIER
- pokrowiec pikowany z włóknem klimatyzującym gramatura: 200 g/m2
- wysokość: 15 cm
- pokrowiec: Algua
- twardość H3
Dane techniczne
| Rodzaj | materac piankowy |
| Status medyczny | nie |
| Wysokość | 15 cm |
| Pokrowiec | Algua- z suwakiem rozdzielczym |
| Twardość | śrenio twardy 3/5 H3 |
| Obciążenie ortopedyczne | 80 kg |
| Producent | Materasso |
| Gwarancja | 3 lata na wkład, 2 lata na pokrowiec |
| Sposób pakowania | materac rolowany |
| Informacje dodatkowe | Pokrowiec można prać w temperaturze 60°C |
| Informacje dodatkowe | Dwustronny |
| Informacje dodatkowe | Do stelaży regulowanych |


