Newsletter
Zapisz się, aby otrzymać 5% rabatu na pierwsze zakupy
Stelaż Twinpack Materasso
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stelaż Twinpack posiada środkowe wsparcie od szerokości 120 cm, a listwy gięte dzielone są na dwie części. Stelaż od wymiaru 120 cm należy stosować w łóżkach z listwą środkową wzdłużną.
Stelaż elastyczny, rama wykonana ze sklejki bukowej oraz elementy drewna bukowego. Listwy wykonane z brzozy syberyjskiej.
- Wysokość stelaża: 4 cm
- Szerokość listew/ilość: 35 mm/28 szt.
- Uchwyty: ruchome gumowe podwójne
- Obciążenie maksymalne: do 120 kg
- Stela do samodzielnego montażu
Zalecany typ materaca: piankowy, lateksowy, kieszonkowy
Zdjęcie przedstawia stelaż od rozmiaru 120x200
Dane techniczne
| Materiał ramy | brzoza |
| Wysokość stelaża | 4 cm |
| Obciążenie | do 120 kg |
| Regulowanie | nie |
| Strefy | 1 |
| Mocowanie listew | sztywne tworzywo sztuczne |
| Szerokość listew/ ilość | 36 mm/28 szt |
| Certyfikat | FSC |
| Producent | Materasso |
| Gwarancja | 2 lata |


